Reklama

Reklama

Miał 3 promile, jechał przez mielecki rynek!

Opublikowano: 27 stycznia 2020 12:16
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Telefon od mieszkańca Mielca pozwolił zatrzymać 61-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Zgłaszający jechał za kierownicą jednocześnie informując policję o tym, w jaki sposób i gdzie przemieszcza się samochód.

Reklama

Dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o nietrzeźwym kierującym, jadącym ulicą Wojsławską w kierunku Mielca. Jak informował zgłaszający, tor jazdy kierującego volkswagenem i wykonywane przez niego manewry mogły świadczyć o tym, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Zgłaszający do chwili przyjazdu patrolu policji relacjonował funkcjonariuszom, gdzie pojazd się znajduje.

Policjanci zatrzymali kierującego w centrum starego miasta, kiedy mężczyzna wysiadł już z samochodu i zgasił silnik. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Policjanci poddali zatrzymanego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie wskazało blisko 3 promile. Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał, że przed chwilą pił wódkę, po czym wsiadł do samochodu i chciał wrócić do domu.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, a pojazd przekazali osobie wskazanej przez właściciela. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Czujność innego kierowcy pozwoliła zapobiec tragedii, do jakiej mógł doprowadzić nietrzeźwy kierujący. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.