Reklama

Media społecznościowe pomogły w złapaniu złodzieja

Opublikowano:
Autor:

Media społecznościowe pomogły w złapaniu złodzieja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 54-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przebywając u znajomej ukradł rower z klatki schodowej przy ulicy Fredry w Mielcu. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Pokrzywdzona odzyskała rower dzięki ogłoszeniu na portalu społecznościowym.

Mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży roweru do której doszło 11 maja br. Jak ustalili policjanci, jednoślad został skradziony z klatki schodowej przy ulicy Fredry w Mielcu, był zabezpieczony linką. Informację o kradzieży roweru wycenionego na kwotę 900 złotych, pokrzywdzona zamieściła na portalu społecznościowym. Następnego dnia z właścicielką roweru skontaktowała się kobieta, która poinformowała, że jej mąż jest w posiadaniu opisanego w internecie roweru. Kobiety spotkały się i w ten sposób pokrzywdzona odzyskała rower.

Policjanci ustalili, kto mógł dopuścić się kradzieży roweru i zatrzymali mężczyznę. To 54-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Funkcjonariusze przedstawili zarzut zatrzymanemu. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił jak doszło do kradzieży. Przyznał również, że tuż przed zatrzymaniem jego żona wydała rower jego właścicielce. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył, że ukradł rower ponieważ był pod wpływem alkoholu. Za kradzież polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE