Reklama

Marzył o więzieniu. Dla niego włamał się do sklepu

Opublikowano:
Autor:

Marzył o więzieniu. Dla niego włamał się do sklepu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Radymna zostali powiadomieni o włamaniu do sklepu spożywczego. Po dotarciu na miejsce zastali zgłaszającego oraz mężczyznę który dokonał włamania. 29-latek oświadczył, że włamał się, bo chciał iść do więzienia.

W niedzielę przed godz. 23, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony o włamaniu do sklepu, jakie miało miejsce w Laszkach. Policjanci którzy przybyli na miejsce zastali właściciela sklepu, który oświadczył, że na jego numer telefonu zostało wysłane powiadomienie o włączeniu się alarmu w sklepie. Gdy przyjechał na miejsce zastał tam włamywacza. Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Jak się okazało, alarm uruchomił się, gdy 29-letni mężczyzna wybił szybę i dostał się do wnętrza sklepu. Mężczyzna oświadczył policjantom, że włamał się, bo chciał iść do więzienia.  

Właściciel sklepu który zawiadomił policjantów, wstępnie wycenił powstałe straty na kwotę około 3000 zł. Część skradzionego towaru uległa uszkodzeniu, pozostała część została zwrócona właścicielowi.

 Kodeks karny za włamanie przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE