Reklama

Łucja Bielec startuje do Rady Miasta z poparciem PiS

Opublikowano:
Autor:

Łucja Bielec startuje do Rady Miasta z poparciem PiS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w niedzielę 1 października wybory uzupełniające do rady miasta na osiedlu Borek. Jednym z kandydatów na mandat radnego jest Łucja Bielec. - Jestem kompetentną osobą i będę starać się, żeby przekonać do swoich planów. Wiele osób w tym kraju, nawet na szczeblach ministerialnych przekonałam do swoich pomysłów - powiedziała nam na konferencji prasowej Łucja Bielec

Łucja Bielec jest założycielką mieleckiej fundacji SOS Życie w której pracuje na rzecz ratowania zdrowia kobiet, a także promocji badań profilaktycznych. Fundacja prowadzi ośrodek diagnostyczny, gdzie kobiety mogą wykonać mammografię i cytologię. Znana jest także jako aktywistka społeczna i uczestniczka życia społecznego w Mielcu. 

Posłuchaj Łucji Bielec:

- Jest to moje wyzwanie, mój honor i zaszczyt powiedzieć "tak"  dla mojej pracy w Radzie Miasta na rzecz wszystkich obywateli. W mojej pracy w radzie chciałabym dołożyć dużo merytoryki na rzecz wszystkich zadań publicznych, które są realizowane przez miasto. Zależy mi bardzo na dopilnowaniu harmonogramu planów miasta na dany rok, jak też dyżurów radnych, tak żeby były bardziej dostępne dla obywateli - powiedziała Łucja Bielec. 

- Zależy mi bardzo na organizowaniu konsultacji społecznych w mieście, ponieważ wywodzę się z organizacji obywatelskiej. Chodzi o to, żeby różne decyzje podejmowane w mieście były przez mieszkańców szeroko konsultowane - dodaje. 

Kandydaturę Łucji Bielec do rady miasta popiera Władysław Ortyl, szef Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu. 

- Uważamy,że do Rady Miasta powinny kandydować osoby, które mają doświadczenie i mają duże uznanie w naszym mieście. Takie cechy posiada Łucja Bielec - mówi Władysław Ortyl.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE