Reklama

Lokata dla stałych klientów – czy znajdziesz taką w ofercie banków?

Opublikowano:
Autor:

Lokata dla stałych klientów – czy znajdziesz taką w ofercie banków? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś lojalnym i stałym klientem banku i w związku z tym zastanawiasz się, czy mógłbyś skorzystać ze specjalnej oferty w zakresie np. lokat bankowych? Musisz wiedzieć, że niektóre banki przygotowały takie propozycje dla swoich klientów.

Na polskim rynku działa sporo banków, a wszystkie konkurują ze sobą o klientów. Zyskać na tym mogą właśnie klienci. Jeżeli jesteś stałym i lokalnym, to musisz wiedzieć, że niektóre banki cię nagrodzą, proponując np. wyższe oprocentowanie lokat długoterminowych. Sprawdź, które banki przygotowały atrakcyjną ofertę.

Lokaty długoterminowe – co musisz o nich wiedzieć?

Gdy mowa o lokatach, to najbardziej popularnymi lokatami są lokaty terminowe, czyli zakładane na pewien z góry określony czas, np. 6 miesięcy. W zależności od czasu trwania lokat, dzieli się je na długo- i krótkoterminowe. Te pierwsze jeszcze do niedawna cieszyły się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej. Dlaczego? Gdyż lokaty długoterminowe są oferowane na mniejszy procent niż lokaty krótkoterminowe.

Nie chcesz zakładać lokaty krótkoterminowej, bo nie masz czasu na podpisywanie nowych umów co kilka miesięcy? Jeżeli jesteś klientem Idea Banku, to zarobisz również na lokacie długoterminowej.

Lokata idealna tylko dla ciebie

Wśród lokat znajdujących się w ofercie Idea Banku można znaleźć m.in. Lokatę Korzystną Plus (więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-korzystna-plus). Dlaczego warto ją założyć? Powodów jest kilka:

  • lokata jest dostępna wyłącznie dla klientów posiadających rachunek indywidualny w Idea Banku – oznacza to, że nie każdy może założyć tę lokatę,
  • lokata jest dobrze oprocentowana, jeżeli wziąć pod uwagę aktualną ofertę banków – Idea Bank oferuje oprocentowanie w wysokości 2,00% w skali roku,
  • jest to lokata długoterminowa – jeżeli właśnie takiej szukasz, to tę lokatę założysz nawet na 7 miesięcy,
  • na lokacie możesz zdeponować sporą kwotę, bo nawet 1 000 000 zł (minimalna kwota to 500 zł).
Inną lokatą, którą możesz założyć, jest Lokata Happy. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy.

Szukasz lokaty? Wspomóż się rankingiem

Jeżeli masz wątpliwości, czy wybrałeś najlepszą lokatę bankową, to dobrze zrobisz, korzystając z aktualnego rankingu takich produktów. Jak się okazuje, w sieci jest naprawdę wiele takich zestawień. Jesteś klientem Idea Banku i to właśnie w tym banku chciałbyś założyć lokatę bankową? Dobrą wiadomością jest, że bank ten proponuje swoim klientom bardzo szeroki wybór lokat, a na swojej stronie internetowej zamieszcza również ranking. Ten znajdziesz pod tym adresem: https://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych.

Korzystając z aktualnego rankingu, szybko dowiesz się, które lokaty są dobrze oprocentowane i jaką kwotę będziesz mógł na nich zdeponować. W efekcie wybierzesz najlepszy produkt bez przeglądania materiałów sporządzonych z myślą o każdej lokacie. To spora oszczędność czasu i… pieniędzy, które mogą zacząć pracować niemal natychmiast.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE