Reklama

Lider polskiego biznesu - ANKOL

Opublikowano:
Autor:

Lider polskiego biznesu - ANKOL - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Końcem stycznia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka GALA BCC i zarazem finał konkursu "Lider Polskiego Biznesu 2017". Firma ANKOL znalazła się wśród wyróżnionych Pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki LPB otrzymanej w roku 2016

Prestiżowy klub polskich przedsiębiorców i pracodawców Business Centre Club, podczas corocznej Wielkiej Gali, po raz kolejny Złotymi Statuetkami Lidera Polskiego Biznesu oraz Diamentami wyróżnił firmy i ich szefów, którzy umacniają gospodarkę rynkową w Polsce i jednocześnie angażują się w działania prospołeczne. 

Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź umocnili pozycje swoich firm na rynku. 

Firma ANKOL znalazła się wśród wyróżnionych Pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki LPB otrzymanej w roku 2016. Nagrodę dla firmy ANKOL odebrała Anna Kolisz, wiceprezes zarządu. Nagroda potwierdza ugruntowaną pozycję ANKOL oraz jej znaczenie na mapie gospodarczej. 

W ciągu 25 lat działalności firma ta działająca w branży lotniczej (import/eksport) zdobyła zaufanie odbiorców na całym świecie. Jako dostawca towarów, usług oraz nowoczesnych technologii dla lotnictwa wojskowego i cywilnego ANKOL kooperuje z jednostkami budżetowymi oraz podmiotami gospodarczymi wielu państw.

Przez rozwój, dbałość o najwyższe standardy jakości oraz odpowiedzialność wobec podejmowanych zobowiązań mielecka firma utożsamiana jest z wiarygodnością, rzetelnością, etyką biznesu oraz profesjonalizmem. Osiągnięte sukcesy są wynikiem jasno stawianych celów  właścicieli firmy Anny i Czesława Koliszów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE