Reklama

Ktoś znowu przestawił lustro drogowe znajdujące się przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Mielcu. - Jak można tak robić!

Opublikowano:
Autor:

Ktoś znowu przestawił lustro drogowe znajdujące się przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Mielcu. - Jak można tak robić! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przecież w ten sposób osoba jadąca ciężarówką nie widzi torów i może wjechać wprost pod nadjeżdżający pociąg - denerwuje się kierowca tira.

Lustro przy przejeździe kolejowym przecinającym ulicę Padykuły w Mielcu ponownie zostało przestawione. Stało się to zaraz po tym, jak na naszą prośbę wyregulowała je ekipa z Powiatowego Zarządu Dróg. O tym fakcie powiadomił nas kierowca ciężarówki, często jadący tą drogą. - Ktoś znowu zmienił kąt ustawienie tego lustra, przez co nie widzę torów - mówi nam. Mężczyzna już wcześniej do nas dzwonił i prosił o interwencję w tej sprawie. - Jadąc tamtędy, za każdym razem ryzykuję zderzeniem z pociągiem. Ktoś zainteresuje się tym dopiero wtedy, jak dojdzie do tragedii - powiedział.

Z prośbą o pomoc zadzwoniliśmy ponownie do Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu. Ekipa z PZDW i tym razem nie zawiodła i w ten sam dzień, gdy o to poprosiliśmy, wyregulowała lustro drogowe. Mamy nadzieję, że tym razem nikomu już nie przyjdzie do głowy, żeby je przestawiać. Przekrzywione lustro drogowe sprawia, że przejazd przez tory staje się niebezpieczny dla kierowców, którzy nie są w stanie w lusterku zobaczyć torów, a więc zagrożenia w postaci nadjeżdżającego pociągu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE