Reklama

Kronospan wydaje oświadczenie po spotkaniu z władzami i przedstawicielami mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Kronospan wydaje oświadczenie po spotkaniu z władzami i przedstawicielami mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 8 czerwca w siedzibie zakładu Kronospan odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządu, z lokalnymi samorządowcami, a także przedstawicielami rad osiedlowych.

TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

Jakość powietrza w Mielcu to kwestia, na której zależy nam wszystkim. Dostrzegają to również media – tak lokalne, jak i ogólnopolskie. Słuchamy głosu mieszkańców oraz ich obaw. Chcemy, jako mielczanie, na co dzień cieszyć się czystym powietrzem. Żyjemy tu, tu wychowujemy nasze dzieci i robimy wszystko, aby nasze miasto było bezpieczne dla naszych rodzin.

Wspieramy i inicjujemy działania, które odmieniają nasze miasto na lepsze. Zmieniamy się, stawiamy na ekologię. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Pierwsze efekty są już widoczne. Zainstalowaliśmy najnowocześniejszy w Europie filtr oczyszczający powietrze, który o 90% ogranicza emisję zanieczyszczeń. Inwestycja w innowacyjną technologię jest wyrazem naszej troski o Mielec i jego środowisko naturalne – nie poprzestajemy na tym. Podejmujemy kolejne, realne działania. 

Dlatego też wdrażamy program konsultacji społecznych - cyklicznych spotkań z radami osiedlowymi i mieszkańcami. Uważamy, że mieszkańcy miast najlepiej znają się na problemach miejsc, w których żyją. Deklarujemy, że chcemy się zaangażować w programy,  mające na celu poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Zależy nam też na proekologicznej edukacji nas wszystkich. 

Tworzymy nowe kanały komunikacji, tak by szybko odpowiadać na wszelkie pytania, dotyczące naszej działalności.

Podczas piątkowego (08.06.2018 r.) spotkania zgłosiliśmy również swoją chęć dołączenia do Zespołu ds. Czystego Powietrza w Mielcu. Wierzymy, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla naszego miasta.

Nowa instalacja została wyposażona w urządzenie do pomiaru ciągłego emisji pyłu, zgodnie z warunkami, zawartymi w decyzji środowiskowej, wydanej przez Prezydenta Miasta Mielca. 

Deklarujemy, że chcemy się zaangażować w programy, mające na celu poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Zależy nam też na proekologicznej edukacji nas wszystkich. 

Jesteśmy jednym z największych i odpowiedzialnych pracodawców w regionie; chcemy być dobrym sąsiadem - wsłuchując się w głosy mieszkańców, zmieniamy się - stawiając na ekologię.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE