Reklama

Kronospan ściga za tablice "Kronobyl"? Jest oświadczenie Stowarzyszenia Specjalna Strefa Ekologiczna

Opublikowano:
Autor:

Kronospan ściga za tablice "Kronobyl"? Jest oświadczenie Stowarzyszenia Specjalna Strefa Ekologiczna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku dni mieleccy policjanci przesłuchują członków Zarządu Stowarzyszenia "Specjalna Strefa Ekologiczna". - Przesłuchania mają związek z faktem, iż “nieznane osoby” rozwieszały na terenie Mielca bannery o rozmaitej treści oraz tego, iż owe osoby dopuściły się zaklejenia tablic drogowych “Mielec” przy wjazdach do miasta naklejkami ze słowem “Kronobyl” na zielonym tle - pisze w oświadczeniu Mikołaj Skrzypiec, prezes Stowarzyszenia.

- Znaki drogowe i bannery ewidentnie nie spodobały się przedstawicielom firm Kronospan w Mielcu, jako że to Ktoś z ramienia Kronospanu zawiadomił organy ścigania. - czytamy dalej w oświadczeniu. Skrzypiec pisze - Nikt z członków naszego Stowarzyszenia nie brał udziału we wspomnianych “występkach”, niemniej, jesteśmy pełni podziwu dla odwagi i determinacji tych “nieznanych osób”. Ich działania są emanacją stosunku i odczuć sporej części mieszkańców Mielca względem firm koncernu Krono (Kronospan, dawniej Kronowood i Melnox) które od lat operują na terenie miasta.

Pełny tekst oświadczenia możecie przeczytać na stronie fejsbukowej Stowarzyszenia.

Przypomnijmy: pod koniec stycznia ktoś zakleił tablice informacyjne przy wjeździe do  Mielca napisem "Kronobyl". Policja dotąd nie znalazła sprawców tego, co według art. 85 KW jest wykroczeniem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE