Reklama

Kronospan po spotkaniu z Radą Miasta ogłasza, że chce spotkać się z mieszkańcami Mielca

Opublikowano:
Autor:

Kronospan po spotkaniu z Radą Miasta ogłasza, że chce spotkać się z mieszkańcami Mielca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dagmara Mach, dyrektor sprzedaży w Kronospan Mielec ogłosiła dziś na sesji Rady Miasta, że zakład chce spotkać się z mieszkańcami Mielca. Kronospan w najbliższym czasie chce zorganizować trzy otwarte spotkania.

Przedstawiciele Kronospanu przedstawili dziś krótką prezentację o tym, co zrobił zakład, żeby zmniejszyć swoje oddziaływanie na lokalne środowisko, a w tym na czystość powietrza. Podczas prezentacji padła zaskakująca propozycja. Kronospan chce spotkać się z mieszkańcami. Będą trzy terminy spotkań:

19 marca 2019 roku o godz. 16. 30 W auli  budynku „A” Szkoły Podstawowej nr 7 (były budynek AGH) przy ul. Skłodowskiej 4 w Mielcu.

26 marca o godz. 16.30 w Hotelu Polskim w Mielcu.

5 kwietnia o godz. 16.30 W auli  budynku „A” Szkoły Podstawowej nr 7 (były budynek AGH) przy ul. Skłodowskiej 4 w Mielcu.

- Wielokrotnie deklarowaliśmy chęć udziału w pracach Zespołu ds. czystego powietrza, kierowaliśmy do wszystkich osób zainteresowanych merytoryczną dyskusją, zaproszenia do zakładu po to, żeby zrozumieli jego działanie. Poznali fakty, a nie kierowali się opiniami grupy anonimowych osób. Nie można rozmawiać o Kronospan Mielec, nie znając zakładu i zasad jego funkcjonowania - głosi komunikat Kronospanu. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE