Reklama

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku. Konkurs Biura Prewencji Komendy Głównej Policji dla dzieci i młodzieży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku. Konkurs Biura Prewencji Komendy Głównej Policji dla dzieci i młodzieży - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 14 do 27 lutego 2022 roku, na terenie Podkarpacia odbędą się ferie zimowe. To doskonały czas, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, aby skorzystać z zimowych aktywności pamiętając przy tym o bezpieczeństwie. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się do udziału w konkursie pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji po raz kolejny zainicjowało ogólnopolską akcję informacyjno – edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

- Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. - czytamy na stronie głównej policji.

W ramach projektu ogłoszony został konkurs plastyczno-filmowy na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

PRZECZYTAJ TEŻ: 540 osób zakażonych na Podkarpaciu Jak wygląda sytuacja w powiecie mieleckim? [sobota - 8 stycznia]

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

  1.  kategoria I - wiek: 5-10 lat,
  2.  kategoria II - wiek: 11-16 lat.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 4 marca 2022 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.

- Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Karty zgłoszenia do pobrania znajdują się razem z regulaminem konkursu na stronie internetowej. - zachęcają organizatorzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy