Reklama

Kraj: Opozycja zmienia kurs w temacie podwyżek! Poseł Skowrońska przeprasza

Opublikowano:
Autor:

Kraj: Opozycja zmienia kurs w temacie podwyżek! Poseł Skowrońska przeprasza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Senat odrzucił kontrowersyjną ustawę o podwyżkach dla posłów. Tymczasem opozycja zmienia kurs, a poszczególni posłowie PO w internetowych wpisach przepraszają za poparcie dla tej ustawy. Dziś rano swój wpis opublikowała mielecka poseł Krystyna Skowrońska.

 

Poseł Krystyna Skowrońska napisała dziś we wtorek 18 sierpnia na facebooku do swoich wyborców, że jej głos poparcia dla podwyżek: "To był wielki błąd", dodaje, że "fatalnie się z tym czuje". 

 

W ostatni piątek 14 sierpnia w Sejmie posłowie wyjątkowo zgodnie przegłosowali ustawę o podwyżkach. Co ciekawe opozycja poparła ten projekt. Przeciwko byli tylko posłowie Konfederacji, Razem i Kukiz'15 i kilkoro posłów z KO PO.  Warto dodać, że podwyżki poparł mielecki poseł PiS Fryderyk Kapinos, który na chwilę obecną nad podtrzymuje swoją decyzję. 

 

Ustawa o podwyżkach została skrytykowana przez wyborców. O ile sama idea wzrostu wynagrodzeń nie jest kontrowersyjna to na pewno sam moment tak. Obecnie mamy czas światowej pandemii koronawirusa i szereg informacji o tym jak Polska radzi sobie z kryzysem gospodarczym. W opinii wyborców przyznanie sobie podwyżek w tym konkretnym momencie stanowi nietakt wobec sytuacji gospodarczej kraju. 

 


Czytaj także:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE