Reklama

Koronawirus w Urzędzie Marszałkowskim? Co z Marszałkiem?

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w Urzędzie Marszałkowskim? Co z Marszałkiem?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak pisaliśmy już wcześniej członek Zarządu Województwa Podkarpackiego jest zakażony koronawirusem. Chodzi o Annę Huk. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie podczas rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko kierownicze doszło do zakażenia. Jeden z kandydatów miał koronawirusa.

Podkarpacki Inspektor Sanitarny prowadzi postępowanie epidemiologiczne w Urzędzie Marszałkowskim. Informacje potwierdza rzecznik prasowy Urzędu Tomasz Leyko.

- Nawiązując do informacji z wtorku dotyczących konkursu na stanowisko kierownicze prowadzonym przez urząd marszałkowski, w którym jeden z uczestników był zakażony koronawirusem, informuję, że osoby uczestniczące w konkursie zostały objęte kwarantanną i są poddawane testom na obecność koronawirusa. Urząd Marszałkowski wdrożył wszelkie procedury jakie są przewidziane w takiej sytuacji zgodnie z instrukcjami Sanepidu. Niestety u jednej z osób wynik testu dał wynik pozytywny. W związku z tym podjęto przewidziane na taką okoliczność kroki. Trwa postępowanie epidemiologiczne w tej sprawie - komentuje Tomasz Leyko

Zarząd Województwa tworzą: 

  • Władysław Ortyl, marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Piotr Pilch, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego
  • Ewa Draus, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego
  • Anna Huk, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego
  • Stanisław Kruczek, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego

Jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć - członkowie Zarządu zostali poddani testom na obecność koronawirusa i przebywają na kwarantannie. 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE