Reklama

Konkurs "Eliminator" już w sobotę

Opublikowano:
Autor:

Konkurs "Eliminator" już w sobotę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 24 marca, startuje mielecki Eliminator AUTOPART 2018! Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

Juz w sobotę o godz. 9:00 rozpocznie się pierwsza edycja mieleckiego Eliminatora. Start i meta zawodów będą zlokalizowane u podstawy Górki Cyranowskiej, przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Kwiatkowskiego. Trasa rowerowa prowadzić będzie alejkami i ścieżkami Parku Leśnego, co wiązać będzie się z utrudnieniami dla odwiedzających to miejsce.

Trasa przejazdu oznaczona będzie specjalnymi taśmami i płotkami, a dodatkowo w newralgicznych miejscach stanie 20 oznakowanych wolontariuszy z Fundacji Klubu Młodych Liderów.

Główne alejki Górki Cyranowskiej będą wyłączone z ruchu. Chodnik od strony ul. Kwiatkowskiego na długości Górki również będzie wyłączony z ruchu pieszego. Przejście możliwe będzie drugą stroną ulicy. Na fragmencie wewnętrznej drogi prowadzącej do garaży na Os. Młodego Robotnika będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Organizatorzy proszą wszystkich wybierających się w tym dniu do parku o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza pilnowania dzieci, aby nie wbiegały na trasę zawodów. Właścicieli psów prosimy o trzymanie czworonogów podczas spaceru na smyczy. Wszystko to dla bezpieczeństwa zawodników, kibiców i czworonogów.

Oczywiście organizatorzy zapraszają kibiców na tą niecodzienną imprezę sportową w centrum Mielca. Liczymy, że razem stworzymy niesamowite widowisko.

Organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2018 są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE