Reklama

Kongres 590 ruszył w Jasionce k. Rzeszowa. Na miejscu Prezydent Andrzej Duda i Premier Mateusz Morawiecki [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kongres 590 ruszył w Jasionce k. Rzeszowa. Na miejscu Prezydent Andrzej Duda i Premier Mateusz Morawiecki [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, czołowe postaci polskiej sceny politycznej, społecznej i ekonomicznej, goście ze świata, debaty o wielkich projektach infrastrukturalnych oraz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw - tak zapowiada się rozpoczęty właśnie w Rzeszowie Kongres 590. Trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia odbywa się 15 i 16 listopada 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce.

Patronat honorowy nad Kongresem 590 objął Prezydent RP Andrzej Duda. Wieczorem pierwszego dnia imprezy obędzie się gala wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta RP, dla wyróżniających się polskich firm.

W czasie dwóch dni Kongresu w kilkudziesięciu panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele świata gospodarki, polityki, biznesu, nauki, kultury i sztuki. Debatować będą między innymi na temat projektów infrastrukturalnych z uwzględnieniem kwestii Centralnego Portu Komunikacyjnego, o polskim systemie podatkowym, rewolucji technologicznej i polskich inwestycjach zagranicznych. W programie Kongresu znajdzie się między innymi debata o tym czy Polska jest gotowa stworzyć własny samolot, w której udział weźmie marszałek Władysław Ortyl.

Podczas Kongresu nie zabraknie gości specjalnych. W tym roku są nimi znawca finansów światowych firm z sektora technologicznego Imram Khan założyciel oraz dyrektor Proem oraz Thomas J. Lee -   współzałożyciel i partner firmy badającej światowe makrorynki Fundstrat Global Advisors.

Kongres 590 jest płaszczyzną, która łączy działania podejmowane przez polski biznes oraz przedstawicieli administracji publicznej, których efektem ma być prężny impuls gospodarczy, oparty na założeniach zrównoważonego rozwoju i rosnącej roli polskiego kapitału.

Przemówienie Prezydenta Andrzeja Dudy:

Relacja:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE