Reklama

Reklama

Kompleksowe docieplenie Domu Strażaka w Maliniu I

Opublikowano: 17 grudnia 2020 08:15
Autor: | Zdjęcie: UG Tuszów Narodowy

Kompleksowe docieplenie Domu Strażaka w Maliniu I  - Zdjęcie główne

Docieplony Dom Strażaka w Maliniu I | foto UG Tuszów Narodowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dom Strażaka w Maliniu I (gmina Tuszów Narodowy) został kompleksowo docieplony i zmodernizowany. To ostatni budynek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie, który wymagał tego typu prac.

Przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zrealizowano termomodernizację Domu Strażaka w miejscowości Malinie I.

Prace polegały na dociepleniu ścian, posadzek i stropodachu wraz z modernizacją instalacji grzewczej - poprzez montaż grzejników konwekcyjnych 3 x 2000Watt oraz  1 x 500Watt. Budynek zyskał też nową elewację.

Całkowity koszt zrealizowanego zadania wraz z robotami dodatkowymi zamknął się w kwocie  110 353,21 zł. Kwota dofinansowania z WFOŚiGW wynosiła 42 245,00 zł. 

- Dom Strażaka w Maliniu I był ostatnim w naszej gminie, który wymagał termomodernizacji. Takie inwestycje są niezwykle istotne i potrzebne, gdyż przyczyniają się do sprawniejszego i bardziej komfortowego funkcjonowania lokalnych społeczności, dlatego cieszę się, że udało się je przeprowadzić już we wszystkich miejscowościach – zaznacza wójt gminy Andrzej Głaz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.