Reklama

Kolejna ważna inwestycja dla mieszkańców gminy oddana do użytku

Opublikowano:
Autor:

Kolejna ważna inwestycja dla mieszkańców gminy oddana do użytku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Inwestycja, której celem była budowa kanalizacji tłocznej Tuszyma – Błonie (przebicie pod Wisłoką), połączenie kanalizacji miejscowości Tuszyma z oczyszczalnią w Błoniu, budowa kanalizacji sanitarnej w Tuszymie została zakończona. Wczoraj (15 października) nastąpił odbiór końcowy tego przedsięwzięcia.

W  ramach tego  zadania wykonano  także przepompownię  wraz z system monitoringu, który jest kompatybilny z istniejącym system. Zakres budowy obejmował również. wykonanie zlewni przepompowni,  wyposażenie przepompowni ścieków, budowa ogrodzenia przepompowni, wykonanie przyłączy elektrycznych do przepompowni ścieków.
CZYTAJ TAKŻE:Znamy wyniki badań personelu i pensjonariuszy DPS w Mielcu

Zadanie  to dofinansowane było z rezerwy celowej budżetu państwa w ramach projektu: „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Przecław poprzez wymianę urządzeń w Stacji Uzdatniania Wody w Tuszymie wraz z jej termomodernizacją oraz budowę kanalizacji tłocznej Tuszyma – Błonie (przebicie pod Wisłoką) wraz z budową kanalizacji sanitarnej w Tuszymie – Etap I”. Jego wartość to  2 068 588,00 zł.

Przypomnijmy, że 30 czerwca 2020 zakończyła się inna duża, gminna inwestycja, która polegała na  modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Tuszymie. Wartości  tego przedsięwzięcia wynosiła 1.376.370,00 zł brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE