Reklama

Kobieca szajka okradała mielecką galerię

Opublikowano:
Autor:

Kobieca szajka okradała mielecką galerię - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery mieszkanki Lublina przez ostatnie trzy miesiące odwiedzały między innymi galerie handlowe na Podkarpaciu i kradły damską, męską i dziecięcą odzież. Nie ominęły także mieleckiej galerii. Są już w rękach policji.

Cztery lublinianki w wieku od 24 do 38 lat odwiedziły podczas wakacji oraz we wrześniu Tarnów oraz teren Podkarpacia. Jednak ich plany wcale nie miały charakteru turystycznego. W sklepach odzieżowych mieszczących się w galeriach handlowych dokonywały kradzieży.

CZYTAJ TAKŻE:>>>Polityczna wojna na szczycie podkarpackiej władzy! Umowa koalicyjna została zerwana!

Panie za swój cel obrały duże centra handlowe, z których wynosiły na masową, wręcz skalę ubrania bez płacenia za nie. Do gustu przypadła im szczególnie jedna z tarnowskich galerii, gdzie na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pojawiły się aż trzykrotnie.

Odwiedziły także mielecką galerię. Wszędzie, gdzie się pojawiły, zostawiały po sobie spore braki w towarze. Wybierały popularne „sieciówki” i w torebkach wynosiły damską, męską i dziecięcą odzież. Pozostawały bezkarne, bo znalazły sposób, aby „oszukać” elektroniczne bramki. Wszystko jednak do czasu. Po wrześniowych „zakupach” w Tarnowie zostały zatrzymane i trafiły w ręce policjantów z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód.

Mundurowi zabezpieczyli przy nich skradzione tego dnia w Tarnowie i w Mielcu ubrania warte blisko 10 tysięcy złotych. Każda z kobiet usłyszała po 7 zarzutów.

Śledczy mają powody twierdzić, że mieszkanki Lublina działały także na terenie innych galerii w Małopolsce i Podkarpaciu. Obecnie weryfikują swoje przypuszczenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE