Reklama

Kilku uczniów jest na kwarantannie. Zakażona nauczycielka nadal się leczy

Opublikowano:
Autor:

Kilku uczniów jest na kwarantannie. Zakażona nauczycielka nadal się leczy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości U jednej z nauczycielek Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wykryto koronawirusa. Zgodnie z decyzją powiatowego inspektora sanitarnego 9 kontaktujących się z nią innych nauczycieli zostało wysłanych na kwarantannę.

O sytuacji jaka miała miejsce w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu informowaliśmy na naszym portalu kilka dni temu. O tym jak wygląda sytuacja w tej szkole dziś zapytaliśmy jej dyrektora Arkadiusza Gałkowskiego.

O tej sprawie pisaliśmy wcześniej TUTAJ>>>

-  Ostatni nauczyciele, którzy przebywali na kwarantannie w miniony poniedziałek ją zakończyli . Wszyscy powrócili do zajęć – poinformował nas dyrektor Gałkowski. - Jeśli chodzi o nauczycielkę, u której wykryto koronawirusa, to nadal przebywa na leczeniu.

Zespół Szkół Technicznych to ok. 2000 uczniów, a z Zespołem Szkół Budowlanych 2500 uczniów. 

- Jesteśmy ogromnym zespołem, do którego uczęszczają uczniowie z czterech okolicznych powiatów.  Sytuacja, w której jeden z nich  ma kontakt z osobą zakażoną albo  zakazi się gdzieś poza szkołą zawsze jest możliwa – dodał Arkadiusz Gałkowski. - Aktualnie, zgodnie z decyzją sanepidu, kilku uczniów przebywa na kwarantannie.

Jednocześnie dyrektor dodał.

- W tej chwili szkoła funkcjonuje normalnie. Przestrzegamy wszystkich zasad związanych z dezynfekcją rąk, noszeniem maseczek czy przyłbic. Mamy też przygotowane zarządzenia i jesteśmy przygotowani na sytuację gdyby była  potrzeba przejście na  zdalne nauczanie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE