Reklama

Kierowcy, pamiętajcie: zmieniła się organizacja ruchu na Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy, pamiętajcie:  zmieniła się organizacja ruchu na Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Zarząd Dróg W Mielcu przypomina o zmianie organizacji ruchu na al. Kwiatkowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Szafera - obecnie pozostał tylko jeden pas jezdni (lewy) do ruchu na wprost.

Przed przebudową drogi, jadąc al. Kwiatkowskiego od strony centrum, obydwa pasy ruchu prowadziły na wprost. Obecnie prawy pas ruchu Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera służy jedynie do skrętu w prawo w ul. Szafera. Dzięki temu kierowcy jadący  z ul. Szafera w prawo, w kierunku nowego ronda, mogą bezpiecznie włączyć się do al. Kwiatkowskiego. To właśnie usprawnienie wjazdu na al. Kwiatkowskiego było jednym z założeń wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

Zmiana podyktowana była również licznymi głosami mieszkańców. Powiatowy Zarząd Dróg odbierał skargi dotyczące problemów związanych z włączaniem się do ruchu z ul. Szafera na al. Kwiatkowskiego; w rejonie skrzyżowania dochodziło również do licznych kolizji. 

- Zwracamy się do kierowców z prośbą o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania – apeluje Jacek Krzyżewski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE