Reklama

Reklama

Kierowca pod wpływem alkoholu to potencjalny zabójca! Tych mieszkańców Podkarpacia szuka policja!

Opublikowano: 19 czerwca 2021 10:49
Autor: | Zdjęcie: poszukiwani.policja.pl

Kierowca pod wpływem alkoholu to potencjalny zabójca! Tych mieszkańców Podkarpacia szuka policja! - Zdjęcie główne

Jeździli autem pod wpływem alkoholu lub narkotyków. | foto poszukiwani.policja.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja poszukuje tych kierowców z Podkarpacia w związku z artykułem 178a Kodeksu Karnego, czyli za kierowanie pojazdami będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Oni ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, a prowadząc samochód "na podwójnym gazie" są potencjalnymi zabójcami.

Policja opublikowała zdjęcia osób podejrzanych o prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wszystkie fotografie pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Informacje pochodzą z 19.06.2021 roku. Kierowca prowadzący samochód pod wpływem alkoholu lub narkotyków to potencjalny zabójca.

CZYTAJ TAKŻE:

PODKARPACCY ALIMENCIARZE I ALIMENCIARKI>>

Artykuł 178a § 1 Kodeksu Karnego - Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo za przestępstwo określone w art. 173, 174, 177 lub art. 355 § 2 popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.