Reklama

Kazimierz Kopera nowym powiatowym radnym

Opublikowano:
Autor:

Kazimierz Kopera nowym powiatowym radnym  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas sesji Rady Powiatu Mieleckiego we wtorek, 21 lutego, swoje ślubowanie złożył Kazimierz Kopera. Nowy radny zastąpił Renatę Siembab, która mandatu zrzekła się, by pełnić obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu.

 Kazimierz Kopera, w wyborach do rady powiatu przeprowadzonych w listopadzie 2014 roku, uzyskał drugą najwyższą ilość głosów od mieszkańców okręgu wyborczego nr 5. W związku z tym, iż nie utracił prawa wybieralności ani też nie zrzekł się pierwszeństwa do obsadzenia mandatu na rzecz kandydata z tej samej listy, postanowieniem Komisarza Wyborczego z Tarnobrzega zastąpił w radzie Renatę Siembab.

Z resztą radnych po raz pierwszy spotkał się na sali obrad we wtorek, 21 lutego. Złożył wówczas ślubowanie, w którym obiecał rzetelnie wykonywać powierzone mu obowiązki, a także działać ku pomyślności wspólnoty samorządowej i obywateli. – Życie tak nakreśla nasze drogi, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co i gdzie robić będziemy w najbliższym czasie. W ten właśnie sposób, za sprawą wyzwania podjętego przez panią Renatę Siembab, niespodziewanie znalazłem się pośród rady. To dla mnie zaszczyt – mówił tuż po zaprzysiężeniu nowy radny. Kazimierz Kopera oświadczył, że jednocześnie zostaje członkiem powiatowego klubu radnych powiatowym PiS. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE