Reklama

Już niedługo Bal Biznesu

Opublikowano:
Autor:

Już niedługo Bal Biznesu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 28 stycznia 2017 roku w Zajeździe Wedeta w Zgórsku odbędzie się tradycyjne Noworoczne Spotkanie Biznesu w gminie Radomyśl Wielki połączone z balem noworocznym.

- W interesie gminy jest, by samorząd wspierał aktywność i przedsiębiorczość. To właśnie oni tworzą nową jakość naszego codziennego życia, wpływają na rozwój regionu, dają pracę i poczucie stabilizacji mieszkańcom. Wpływają też na to, w jaki sposób nasza mała ojczyzna postrzegana jest na zewnątrz i, co ważne, płacą podatki, dzięki którym możemy realizować potrzeby naszych mieszkańców – mówił burmistrz Józef Rybiński podczas zeszłorocznego balu. To właśnie wtedy lokalni przedsiębiorcy wyróżnieni zostali szeregiem tytułów: od inwestora i eksportera roku, przez wzorowego podatnika aż po pioniera w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Do kogo tytuły trafią początkiem roku 2017? O tym przekonamy się już w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 18. - Zapisy na Noworoczne Spotkanie Biznesu i bal przyjmują członkowie komitetu organizacyjnego: Teresa Grzych, Krzysztof Kopacz, Władysław Oleksiak i Zdzisław Ryba do 22 stycznia - przekazuje włodarz gminy.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE