Reklama

Jaki jest czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy w Mielcu? Szpital: nie dłużej niż miesiąc

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Jaki jest czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy w Mielcu? Szpital: nie dłużej niż miesiąc  - Zdjęcie główne

Zabiegi usunięcia zaćmy można wykonać w Mielcu | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecki Szpital Specjalistyczny oferuje szybkie zabiegi operacyjnego usunięcia zaćmy. Czas oczekiwania na taki zabieg obecnie to mniej niż miesiąc. W trakcie leczenia pacjent trafia pod opiekę poradni okulistycznej, która działa przy szpitalu. Zebraliśmy wszystkie informacje związane z wykonaniem zabiegu usunięcia zaćmy w mieleckim szpitalu.

W mieleckim szpitalu można wykonać operację usunięcia zaćmy dzięki zabiegowi u okulistów światowej sławy. Czas oczekiwania na zabieg? Nie dłużej niż miesiąc - tak zapewnia mielecki szpital. 

Pacjent potem trafia pod stałą opiekę Poradni Okulistycznej w Przychodni nr 4 w Mielcu.

Specjaliści

Prof. Robert Rejdak i dr hab. n. med. Tomasz Chorągiewicz - to nazwiska znane i wysoko cenione we współczesnej okulistyce. Są to specjaliści, których ogromna wiedza i doświadczenie stanowią dla Pacjentów z Mielca i okolic szansę, by poddać się zabiegowi usunięcia zaćmy z przekonaniem o najwyższej jakości usług medycznych, sprawnie i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego!

Jak się zapisać?

Wystarczy udać się do lekarza rodzinnego lub swojego okulisty i uzyskać skierowanie na zabieg. O ostatecznej kwalifikacji pacjenta do zabiegu usunięcia zaćmy, już po jej zdiagnozowaniu, decyduje badanie weryfikacyjne.

Z operacji w ramach publicznego ubezpieczenia korzystają osoby z ostrością wzroku 0.6 i gorszą, ze stwierdzonym zmętnieniem soczewki w badaniu przy użyciu biomikroskopu po rozszerzeniu źrenicy.

Pacjentów, którzy posiadają skierowanie od okulisty na zabieg usunięcia zaćmy, powinni zarejestrować się w Oddziale Chirurgii Jednego Dnia w mieleckim szpitalu.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są pod numerami telefonów: 17 780 01 24 oraz +48 884 890 400. Oddział udziela świadczeń zdrowotnych w piątki w godz. 15:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 8:00-13:00.

Zaćma jest chorobą uciążliwą, ale na szczęście jest też w pełni uleczalna operacyjnie. Pacjent po zabiegu całkowicie odzyskuje wzrok utracony wskutek tego schorzenia 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy