Reklama

Jak wyglądał szpitalny "Mikołaj" organizowany przez mielecki Kronospan?

Opublikowano:
Autor:

Jak wyglądał szpitalny "Mikołaj" organizowany przez mielecki Kronospan?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spektakl „Niezwykłe przypadki niesfornej Agatki czyli spotkanie ze Św. Mikołajem”, to była chwila na zapomnienie o chorobie. Mali pacjenci z oddziału dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu pomagali odczarować Agatkę i spotkali się ze Św. Mikołajem 7 grudnia.

Choroba to nic miłego, zwłaszcza jeśli jest się dzieckiem i zamiast bawić się z innymi, trzeba leżeć w szpitalu. - Stąd też pomysł, żeby w tym roku sprawić małym pacjentom prezent, który choć na chwilę pozwoli im zapomnieć, że są w szpitalu – mówi Marlena Bogdan – Marut, rzecznik prasowy firmy Kronospan Mielec, sponsora spektaklu.

Święty Mikołaj, nie tylko występował w spektaklu, ale też rozdawał małym pacjentom prezenty. Każdy dostał własną paczkę.

- Oprócz prezentów, które kupiła firma, my – pracownicy Kronospan, też chcieliśmy dać dzieciom upominki. Pomyśleliśmy jednak, że kupimy prezenty na oddział dziecięcy. Każdy mały pacjent, który pojawi się na oddziale będzie mógł z nich skorzystać. W czterech wielkich pudłach znalazły się gry planszowe, książki, kolorowanki, bloki i kredki. Dzieci będą mogły bawić się wspólnie na świetlicy albo na swoich salach. A bajki, rodzice będą im czytać do snu – dodaje rzecznik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE