Reklama

Jacek Wiśniewski złożył kondolencje w związku ze śmiercią prezydenta Gdańska

Opublikowano:
Autor:

Jacek Wiśniewski złożył kondolencje w związku ze śmiercią prezydenta Gdańska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po śmierci śp. Prezydenta Pawła Adamowicza do Gdanska spływają noty kondolencyjne z całego kraju. Swoje kondolencje w imieniu mieszkańców Mielca przygotował Prezydent Jacek Wiśniewski.

W imieniu własnym i całego samorządu miasta Mielca pragnę przekazać z serca płynące wyrazy współczucia i głębokiego żalu z powodu śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który stał się ofiarą barbarzyńskiego ataku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 


Wraz z mieszkańcami naszego miasta jesteśmy głęboko wstrząśnięci tym, co stało się w Gdańsku. Cały czas byliśmy myślami przy Pawle Adamowiczu czekając na dobre wiadomości o stanie jego zdrowia. Wierzyliśmy, że jego walka o życie zakończy się powodzeniem. Niestety tak się nie stało. Ta tragedia nie powinna się wydarzyć. 


Cała mielecka społeczność łączy się w bólu i smutku z rodziną św. pamięci Pawła Adamowicza, z jego najbliższymi, przyjaciółmi, z samorządowcami i mieszkańcami Gdańska, dla których ta śmierć jest niepowetowaną stratą.

Cześć Jego Pamięci.

Prezydent Miasta Mielca
Jacek Wiśniewski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE