Intensywne rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice już zakończone [ZDJĘCIA]

Autor: | Zdjęcie: Gmina Gawłuszowice

Intensywne rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice już zakończone [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
13
zdjęć

Zdobywcy Pucharu Wójta Gawłuszowice | foto Gmina Gawłuszowice

WiadomościW dniach 27 i 28 lipca w Gminie Gawłuszowice zostały rozegrane mecze, które wyłoniły najlepszą drużynę. Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice znalazł swojego mistrza.

Rozgrywki o Puchar Wójta Gawłuszowic to dwudniowe rywalizacje. Podzielono na juniorów i seniorów w dniach 27 i 28 lipca. Na stadionie w Krzemienicy panowały ogromne emocje.

Turniej  w sobotę zakończył się  wygraną drużyny z Kliszowa,  2 miejsce zajęła drużyna z Woli Zdakowskiej, a 3 miejsce zajęła drużyna z Krzemienicy.

Brawo dla wszystkich zawodników za rywalizację w ogromnym slońcu.
Najlepszym bramkarzem okazał się  Szymon Moryto z Woli Zdakowskiej. Najlepszym strzelcem został Kacper Sokół z Kliszowa.

Kolejna to rywalizacja to pojedynek seniorów w niedzielę 28 lipca.
Pogoda dziś nie rozpieszczała zawodników to wiele serca zostawili w walce o Puchar Wójta Gawłuszowic Bogusława Wojnarowskiego