Reklama

Reklama

Igor z Mielca walczył z rakiem. Możesz pomóc spełnić jego marzenie

Opublikowano: 13 grudnia 2020 10:45
Autor:

Igor z Mielca walczył z rakiem. Możesz pomóc spełnić jego marzenie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14-letni Igor pochodzi z Mielca. Jesienią 2018 roku nastolatek zaczął się uskarżać na ból w ręce i wyczuł w niej guza. Okazało się, że cierpi na nowotwór złośliwy – mięsaka. Obecnie choroba jest w odwrocie, ale chłopiec pozostaje pod ścisłą kontrolą lekarską. Fundacja Dziecięca Fantazja chce pomóc w spełnieniu marzenia Igora!

- 14-letni Igor pochodzi z Mielca. Jesienią 2018 roku nastolatek zaczął się uskarżać na ból w ręce i wyczuł w niej guza. Niestety, dalsza diagnostyka wykazała obecność nowotworu złośliwego – mięsaka. Leczenie rozpoczęło się od chemioterapii, a następnie przeprowadzono operację usunięcia guza, po czym znów konieczna była chemia oraz radioterapia. Obecnie wygląda na to, że nowotwór został pokonany, jednak chłopiec pozostaje pod ścisłą kontrolą lekarską - informują organizatorzy zbiórki.

Igor dużo czasu spędza w domu odpoczywając po ciężkim leczeniu. Chłopiec lubi słuchać muzyki, a nie ma dobrego sprzętu. Igorowi marzy się wieża LG z dobrymi głośnikami. Taki sprzęt będzie fajnie wyglądał w pokoju, a Igor będzie mógł się rozkoszować czystym brzmieniem ulubionych utworów.

Wishsurfing to platforma do organizowania zbiórek, prowadzony przez Fundację Dziecięca Fantazja. Los jest czasem bardzo niesprawiedliwy i okrutny. Niewyobrażalne są okoliczności z jakimi muszą się zmagać rodziny dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu, przewlekłymi oraz z niepełnosprawnością.


Jednak my jesteśmy przekonani, że na całym świecie żyją ludzie o otwartych sercach, którym nie jest obojętny los najbardziej poszkodowanych przez życie. Wielu z nich wie, jak ogromna jest siła marzeń i decyduje się pomóc w spełnianiu fantazji dzieci ciężko chorych i żyjących w trudnych warunkach. Spełnione marzenia dają im i ich rodzinom wiarę, nadzieję oraz siłę do dalszej walki z chorobą - czytamy na stronie Fundacji. - Zwykle wydaje nam się, że młodzi ludzie marzą o rzeczach spektakularnych. W rzeczywistości wielu z nich ma skromne życzenia. Chcieliby otrzymać przedmioty codziennego użytku, które ułatwiłyby im funkcjonowanie, poprawiły jakość ich życia, zapobiegły wykluczeniu społecznemu.

Link do zbiórki: TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.