Reklama

Hybrydowe nauczanie w jednej ze szkół naszego powiatu

Opublikowano:
Autor:

Hybrydowe nauczanie w jednej ze szkół naszego powiatu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po uzyskania zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Borowej zdecydowała o przejściu placówki w tryb nauczania hybrydowego. Jedna z klas przechodzi na nauczanie zdalne.

Szkoła Podstawowa w Borowej przechodzi w hybrydowy stan nauczania. Zdalne nauczanie zostaje wdrożone w klasie VI a. Nauczanie dla pozostałych klas pozostaje bez zmian.


- Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w klasie VI a Szkoły Podstawowej w Borowej w okresie od 25 do 30 września ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Borowej - czytamy w zarządzeniu dyrektora szkoły.


W okresie czasowego zawieszenia zajęć zadania oddziału VI a są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wcześniej w powiecie mieleckim swoją stacjonarną działalność zawiesiły Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych, Zespół Szkół w Jaślanach oraz Szkoła Podstawowa w Otałęży. O tym pisaliśmy TUTAJ>>>

Kłopoty nie ominęły również ZST w Mielcu, gdzie 9 nauczycieli przebywa na kwarantannie. Więcej na ten temat TUTAJ>>>


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE