Reklama

Grunt to rodzinka...

Opublikowano:
Autor:

Grunt to rodzinka... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ...Pod takim hasłem odbył się czerwcowy festyn rodzinny. Miał on miejsce w centrum gminy Gawłuszowice.

Program artystyczny przygotowali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Na uroczystość przyszli rodzice z dziećmi oraz babcie i dziadkowie, którzy podziwiali występy młodych artystów.

Zebranych powitała dyrektor ZSG, Krystyna Seferynowicz, wraz z wójtem gminy Gawłuszowice - Janem Nowakiem. Przypomnieli oni o tym, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina i ile jej zawdzięczamy.

Chwilę potem mikrofon przejęły dzieci, które prezentowały wiersze i piosenki dla rodziców. Występy te były przeplatane popisami grupy tanecznej, która zaprezentowała swoje umiejętności.

Kolejno ster przejęli starsi uczniowie, którzy przygotowali dla rodziców "Koncert życzeń". Prowadzili go Klaudia Tyniec i Przemek Zych.

Przekazywane przez nich życzenia uświetniły występy uczniów wykonujących piosenki znanych zespołów. Koncert dopełniły tańce zaprezentowane przez poszczególne grupy taneczne, które przygotował Jakub Jurek.

Na zakończenie, zgodnie z coroczną tradycją, uczniowie klas trzecich wręczyli rodzicom aktywnie włączającym się w pracę na rzecz szkoły sadzonki ozdobnych krzewów, które ufundował samorząd uczniowski. Potem, już w grupach wiekowych, rozpoczęły się gry i zabawy na boisku szkolnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE