Reklama

GMINA PRZECŁAW: 40 laptopów trafi do uczniów

Opublikowano: pt, 22 maj 2020 12:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Przecław zakupiła 40 laptopów. Urządzenia trafiły do wszystkich szkół podstawowych, a następnie do potrzebujących uczniów.

Gmina Przecław otrzymała grant w wysokości 70 000 zł na zakup laptopów dla wszystkich szkół podstawowych położonych na terenie gminy w ramach projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Na zakup 40 laptopów gmina pomimo iż nie było takiej konieczności wniosła wkład własny w wysokości  23 037,20 zł, tylko po to, aby umożliwić wszystkim uczniom sprawne uczenie się w trybie zdalnym.

21 maja burmistrz Przecławia Renata Siembab przekazała zakupione laptopy dyrektorom szkół, którzy z kolei na podstawie umowy użyczenia przekażą rodzicom uczniów. 

Ponadto tego samego dnia gmina Przecław złożyła wniosek o grant w wysokości 105 00 zł na zakup 45 laptopów w odpowiedzi na kolejny konkurs organizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, które przeznaczyło na ten cel 180 milionów złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.