Reklama

Gmina Padew Narodowa najwięcej inwestuje! Jest ranking WSPÓLNOTY

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Gmina Padew Narodowa najwięcej inwestuje! Jest ranking WSPÓLNOTY - Zdjęcie główne

Najważniejsze inwestycje w gminie Padew za 2021 rok | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najnowszym raporcie branżowego pisma "Wspólnota" dotyczącym inwestycji samorządowych Gmina Padew Narodowa znalazła się ponownie w czołówce zestawienia dotyczącego rankingu gmin w Polsce. Zajęła kolejno: 117 miejsce w kraju (na 1523 gmin wiejskich), 8 na Podkarpaciu i 1 miejsce w powiecie mieleckim. Dochody naszej gminy w przeliczeniu na jednego mieszkańca wyniosły 1.600,97 zł w roku 2021.

-Wysokie miejsce Gminy Padew Narodowa w rankingu wydatków na inwestycje to konsekwencja właściwego gospodarowania i zarządzania środkami budżetu Gminy oraz skutecznego pozyskiwania środków zewnętrznych. Od wielu lat w sposób racjonalny Gmina Padew Narodowa intensywnie inwestuje w rozwój zarówno pod względem infrastrukturalnym, jak i społecznym.-  podkresla wójt Robert Pluta

Jednocześnie w innym rankingu „Wspólnoty”  dotyczącym wykorzystania środków UE przez samorządy w latach 2014 – 2021 Gmina Padew Narodowa znalazła się na 58 miejscu wśród 1523 gmin wiejskich z kwotą wydatków w wysokości 4.315,69 zł na 1 mieszkańca, co dało 7. miejsce w województwie podkarpackim i 1. w powiecie mieleckim. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy