Reklama

Gmina Mielec. Niemal 3,5 km nowych dróg za ponad 3,5 mln złotych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Mielec

Gmina Mielec. Niemal 3,5 km nowych dróg za ponad 3,5 mln złotych - Zdjęcie główne

Niemal 3,5 km nowych dróg za ponad 3,5 mln złotych | foto Gmina Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Gminy Mielec oficjalnie podpisał umowę z wykonawcami na realizację kompleksowej przebudowy dróg gminnych. 8 odcinków dróg zyska nowy wygląd.

W ramach podjętych przez Gminę działań w 2022 r. zmodernizowanych zostanie 8 odcinków dróg gminnych w miejscowościach Chorzelów, Podleszany, Wola Mielecka, Złotniki i Rzędzianowice. Na łącznej długości 3411 m nawierzchnię z kruszywa zastąpi masa bitumiczna.

Wartość zadania to 3 563 098,70 zł, w tym dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych stanowi 2 850 000,00 zł.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało się Gminie Mielec uzyskać tak duże wsparcie zewnętrze, które w połączeniu w wkładem własnym (21 %) pozwoliło nam na podjęcie decyzji co do takiej ilości dróg,  które chcemy zmodernizować w tym roku. Jestem przekonany, że dzięki realizacji kolejnych inwestycji drogowych nastąpi poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zwiększenie atrakcyjności i dostępności terenów mieszkalnych – powiedział Wójt Józef Piątek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy