Reklama

Gmina sfinansuje sterylizację psów i kotów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina sfinansuje sterylizację psów i kotów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aby zmniejszyć problem bezdomności zwierząt, wójt gminy Padew Narodowa podpisał porozumienie z Fundacją Animals w Mielcu, na podstawie którego zostanie przeprowadzona akcja bezpłatnej sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich.

Łącznie na realizację tego zadania w 2022 roku zostanie przeznaczone 5 tysięcy złotych. Akcja potrwa do wyczerpania środków finansowych.

 

 Warunki ubiegania się o sfinansowanie zabiegów:

  • Osoby zainteresowane powinny złożyć w Urzędzie Gminy w Padwi Narodowej wniosek o sfinansowanie zabiegu sterylizacji i kastracji psa lub kota. Wniosek można pobrać ze strony internetowej www.padewnarodowa.com.pl  lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy Padew Narodowa.
  • Kompletne wnioski zostaną ujęte w rejestrze zgłoszeń zwierząt kierowanych na zabieg, o czym właściciel zostanie poinformowany telefonicznie oraz otrzyma skierowanie na zabieg sterylizacji/kastracji psa/kota.
  • Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do umówienia terminu zabiegu oraz zgłoszenia się do lekarza weterynarii w wyznaczonym terminie, pod rygorem wykluczenia zwierzęcia z akcji.
W przypadku psów do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie oraz potwierdzenie aktualnego szczepienia.

 Miejsce wykonania zabiegów sterylizacji/kastracji to Gabinet Weterynaryjny Wojciech Bryg w Kliszowie. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy