Reklama

Gmina Borowa nie otwiera przedszkoli

Opublikowano: sob, 9 maj 2020 11:19
Autor:

Gmina Borowa nie otwiera przedszkoli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z informacją rządu o możliwości uruchomienia od 6 maja opieki przedszkolnej, w Borowej zebrał się Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego, którego zadaniem było podjęcie decyzji o wznowienia pracy oddziałów przedszkolnych.

Po analizie wytycznych: Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, 5 maja Zespół Zarządzania Kryzysowego wypracował wniosek o niewznawianiu działalności oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Borowej.

- Mając na uwadze dobro dzieci i brak możliwości zapewnienia 100 proc. bezpieczeństwa zdrowotnego związanego z trwającą epidemią COVID-19, wójt gminy Borowa podjął decyzję zgodną z wypracowanym wnioskiem - czytamy w gminnym komunikacie.


- Za zgodą  organu prowadzącego zawiesza zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Borowej w okresie od 6 maja 2020 r. do 24 maja 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W okresie czasowego zawieszenia zajęć zadania oddziałów przedszkolnych będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - informuje dyrektor Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Borowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.