Reklama

Fundacja Animals z Mielca bierze udział w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Fundacja Animals z Mielca bierze udział w konkursie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Animals Mielec bierze udział w konkursie na platformie "Ratujemy Zwierzaki". Warunkiem, aby zdobyć główną wygraną, czyli 100.000 zł, jest zebranie jak największej ilości unikatowych wpłat do skarbonki.

 - Wrzućcie nam dzisiaj do naszej konkursowej skarbonki dowolną kwotę. Może być to nawet 1 zł. Zachęcamy oczywiście do większych wpłat. Cała kwota uzbierana w ten sposób zostanie w całości przekazana Fundacji plus wygrana od organizatora - przekazuje Fundacja Animal Mielec. - Kwota z konkursu będzie wykorzystana na doposażenie naszego szpitalika dla zwierząt i zakup zwierzakobusa. Nie mamy samochodu fundacyjnego i zwierzaki wozimy prywatnymi samochodami. Wyobraźcie sobie koty, psy, które demolują nam prywatne samochody, załatwiają się pod siebie. Czy też zwierzęta z grzybicą i chorobami zakaźnymi. Samochody te są bardzo zniszczone przez pazury zwierząt, klatki, kenele, puszki itd. o zapachu nie wspominając. Chcielibyśmy z tych środków kupić, nawet używany kilkunastoletni, ale własny samochód  do wożenia zwierzaków, choćby do weterynarzy.

 

Okres zimowy jest bardzo gorący pod względem wydatków. Dokarmianie bezdomnych zwierząt jest bardzo kosztowne. Do tego dochodzą kastracje zwierząt (Fundacja wykonuje ich ponad 500 rocznie)  i  leczenie bezdomnych zwierząt.


Fundacja posiada swój szpital dla zwierząt, który potrzebuje doposażenia w sprzęt, m.in lampy bakteriobójcze, środki do denzynfekcji, leki, preparaty i środki opatrunkowe. Potrzebne są również wytrzymałe kojce dla zabezpieczanych bezdomnych psów i solidne budy.

- Pragniemy również w dalszym ciągu leczyć bezdomne zwierzęta, obecnie płacimy miesięczne faktury po kilkanaście tysięcy złotych, a nasze konto ubożeje i znika w zastraszającym tempie. Boimy się, co będzie w dalszej przyszłości... Z pieniędzy, jeśli udałoby się nam coś wygrać, chcielibyśmy nadal kastrować bezdomne zwierzęta lub właścicielskie u ludzi, którzy są w trudnej sytuacji finansowej. To jedyna droga do zmniejszenia bezdomności zwierząt w naszym kraju - przekonuje Fundacja.


Fundacja Animals Mielec pomaga w ratowaniu kotów i psów z wielu miejsc, nie tylko z Mielca, ale też z okolic Sandomierza, Tarnobrzega, Gorzyc, Stalowej Woli, Przemyśla, Dębicy.

Jak pomóc Fundacji?

Przewidziane nagrody w konkursie to: 3 x 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 10 000 zł. To oznacza, że 12 Organizacji wygra dotacje, a kolejne 8 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe.

O wygranej decyduje największa liczba unikalnych darczyńców, wspierających daną Skarbonkę. W tej chwili mielecką Skarbonkę wsparło niemal 600 darczyńców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy