Reklama

Fryderyk Kapinos - oficjalnym kandydatem na Prezydenta Mielca

Opublikowano:
Autor:

Fryderyk Kapinos - oficjalnym kandydatem na Prezydenta Mielca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził w środę 23 maja ponad 40 kandydatur na prezydentów miast - w tym kandydaturę Fryderyka Kapinosa, który w obecnie w Mielcu pełni funkcję prezydenta.

Jak podaje PAP - w środowym posiedzeniu wzięli udział marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, a także wiceprezesi partii m.in. Beata Szydło, Antoni Macierewicz, Mariusz Kamiński i Adam Lipiński.

Na Podkarpaciu oficjalnym kandydatem na prezydenta Mielca został Fryderyk Kapinos, kandydatem na prezydenta sąsiedniego Tarnobrzega został Kamil Kalinka. Kandydatem na prezydenta Stalowej Woli został dotychczasowy prezydent Lucjusz Nadbereżny. 

- W grudniu 2017 roku struktury powiatowe zdecydowały o mojej kandydaturze. Ta decyzja potem trafiła do okręgu i dalej do centralnego Komitetu Politycznego. Ta decyzja oznacza to, że osoby, które zostały zauważone przez lokalnych działaczy i zostały demokratycznie wybrane. Cieszy mnie ta decyzja, bo Komitet Polityczny uszanował decyzje, które zapadły tutaj w regionie - powiedział nam Fryderyk Kapinos

 

Przypomnijmy w jesiennych wyborach samorządowych wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE