Reklama

Mielec. Ostatnie dni hali sportowej na zdjęciach [ZDJĘCIA Z 2016]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 października 2016 roku to dzień historyczny dla mieleckiego sportu. Firma Skanska weszła na teren MOSiR-u, by rozpocząć prace rozbiórkowe przy Solskiego 1. Na swoich zdjęciach Piotr Durak zdążył uchwycić ostatni oddech hali sportowo-widowiskowej...

Z tygodnia na tydzień zbliżamy się do zakończenia prac przy budowie nowej hali sportowo-widowiskowej z pływalną w Mielcu przy ul. Solskiego 1 . Realizowane są prace  wewnątrz obiektu  gdzie, min. montowany jest sprzęt stanowiący wyposażenie bloku odnowy biologicznej,  szatni oraz części basenowej, jak i w jego otoczeniu.  

Powstająca w centrum Mielca nowa hala sportowa od długiego czasu budziła wiele emocji. Mielczanie byli ciekawi, jaka będzie następczyni starej, pamiętnej "hangar-areny", która tak mocno kojarzyła się z krajobrazem Mielca. Nowa zajmuje cały hektar i m a służyć nie tylko zawodowym sportowcom, ale wszystkim mieszkańcom naszego miasta jako miejsce wypoczynku i rekreacji.

Koszt umowy z wykonawcą robót opiewa aktualnie na 138 milionów złotych. Realny termin oddania hali do użytku, łącznie z pozwoleniem na użytkowanie, to koniec czerwca 2022 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE