Reklama

Fotele czekają na pana!

Opublikowano:
Autor:

Fotele czekają na pana! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, istnieją jeszcze na tym świecie ludzie o dobrych sercach, którym leży na sercu dobro innych. Nieznany dobroczyńca ofiarował swoje własne, prywatne fotele na użytek leśnych zwierząt na osiedlu Łuże.

Były właściciel foteli - człowiek najwidoczniej o złotym sercu - pomyślał również o podróżnych. Meble ustawił w dogodnym dla nich miejscu - w pobliżu drogi. Strudzony kierowca może zatrzymać się, usiąść, rozprostować nogi...
Niestety, jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. A każdy dobry uczynek musi zostać ukarany. Otrzymaliśmy bowiem od mieszkańców osiedla Łuże wiadomość, że fotele wcale się nie podobają!

- Po tych dwóch dniach użytkowania sarny, zające i bażanty twierdzą że są jednak niewygodne i można sobie zabrać je z powrotem - narzekają. 

Co więcej, zaoferowali, że fotele odwiozą zupełnie gratis - o ile tylko znajdzie się ich właściciel.
 
Choć ogłoszenie jest żartem mieszkańców osiedla Łuże, to jednak problem istnieje naprawdę. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów w Mielcu nie przyjmują odpadów wielkogabarytowych, więc ludzie zaczynają się ich pozbywać w każdy możliwy sposób. Niech więc nie zdziwią nikogo widoki kanap i meblościanek dla jeleni i lisów, porzucone w lesie...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE