Reklama

Festiwal obietnic rządzących w Stalowej Woli [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Festiwal obietnic rządzących w Stalowej Woli [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie święto Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli.

Piknik Rodzinny w Stalowej Woli z całą partyjną wierchuszką Prawa i Sprawiedliwości zgromadził w Parku Miejskim sporo mieszkańców hutniczego grodu, a także okolic. Stoiska z żywnością regionalną, występy lokalnych zespołów, gry i zabawy dla najmłodszych umilały czas zebranym.

 

Wszyscy czekali na przyjazd najważniejszych polityków PiS. Zestaw gości był naprawdę imponujący: premier RP Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński, była premier Beata Szydło, minister sportu Witold Bańka, partyjni działacze z regionu: Rafał Weber, Janina Sagatowska, Marek Kuchciński i wielu innych.

Oczywiście była to idealna okazja do rzucania kolejnych wyborczych obietnic (2,8 miliona złotych na budowę lodowiska), wskazywania jak rozwija się pod rządami Lucjusza Nadbereżnego Stalowa Wola, a także podkreślania jak ważne jest głosowanie na PiS w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Prezes Kaczyński apelował w następujący sposób:

- Obronimy Polskę! Obronimy wtedy, kiedy 13 października podejmiemy odpowiednie decyzje i muszę o to prosić wszystkich w Polsce: wesprzyjcie tych, którzy Polskę rozwijają i bronią polskich wartości.

Tym spotkaniem PiS zakończył serię Pikników Rodzinnych w całym kraju.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE