Reklama

Fala zwolnień na mieleckiej Strefie?

Opublikowano:
Autor:

Fala zwolnień na mieleckiej Strefie?	 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Specjaliści z branży biznesowej już od jakiegoś czasu ostrzegają przed wielkim kryzysem, jaki zaczyna dotykać branżę motoryzacyjną w Niemczech. Czy konsekwencje poniosą także pracownicy firm na mieleckiej strefie?

Na kryzys w branży motoryzacyjnej niemały wpływ ma… ochrona środowiska. Silniki spalinowe coraz bardziej tracą na popularności na rzecz elektrycznych. Nie bez znaczenia pozostaje także brexit i inne zawiłości międzynarodowej gospodarki.

Wiadomo, że firmy z branży motoryzacyjnej to spora siła na mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zatrudniają one wielu pracowników, ale z najnowszych informacji wynika, że wkrótce to się zmieni. Trwa reorganizacja, która przyniesie zwolnienia – taką informację potwierdzają nasi Czytelnicy. Problem może dotyczyć nawet kilkuset osób z kilku dużych firm.

Kogo dotkną? Czy sprawdzi się czarny scenariusz i będą to zwolnienia grupowe? A może pracę stracą tylko te osoby, którym kończy się w najbliższym czasie umowa o pracę? Czy zwolnienia dotyczyć będą pracowników najmniej wydajnych, przebywających często na zwolnieniach itp.? Żadna firma jak dotąd nie wydała oficjalnego oświadczenia

Co na to nasi Czytelnicy?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE