Reklama

Enea Cup 2021. Turniej piłki ręcznej w Mielcu [ZDJĘCIA-WYNIKI]

Opublikowano: czw, 21 paź 2021 06:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Enea Cup 2021 to już piąta edycja turnieju organizowana przez SPR Stal Mielec. Na boiskach rywalizowały ze sobą nie tylko mieleckie dzieciaki. Uczestnikami byli również uczniowie z Bogorii, Jurkowic czy Staszowa. Do kogo należy pierwsze miejsce i kto się dostał do kolejnego etapu? Przeczytajcie poniżej.

Enea Cup 2021 13 października

W Szkole Podstawowej w Czajkowie 13 października odbył się turniej piłki ręcznej Enea Cup 2021 dla klas 4-8. Turniej był podzielony na dwie kategorie wiekowe: 4- 6 klasa i 7-8 klasa. Na dwóch boiskach  rywalizowały ze sobą zespoły ze Szkół Podstawowych z Czajkowa, Jurkowic, Sichowa, Staszowa oraz Bogorii. 

Wyniki Enea Cup 2021:

W grupie 7-8 klasa pierwsze miejsce zajęła drużyna z SP Czajków. 

Drugie miejsce zajęła drużyna z Jurkowic. 

Trzecie miejsce należało do SP Wilczyce. 

Na czwartym miejscu uplasowała się Bogoria

 

W grupie 4-6 klasa zwyciężyła drużyna z Czajkowa. 

Drugie miejsce zajął Staszów.

Trzecie miejsce należało do Sichowa. 

Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Jurkowic.

Spotkanie z mieleckimi szczypiornistami

Dzieci miały fantastyczną okazję spotkać się ze szczypiornistami Handball Stal Mielec, posłuchać Ich cennych rad oraz zebrać autografy. Dzięki Enea Elektrownia Połaniec i Województwu Podkarpackiemu wzrasta zainteresowanie piłką ręczną wśród młodzieży. Piękne koszulki, w których grali młodzi zawodnicy ufundowała firma Magda Nadruki Mielec.

 

 

- Przez brak zawodów, brak integracji dzieci przestały uczęszczać na zajęcia sportowe. Dopiero teraz to wraca. Dzieci zapomniały o rywalizacji sportowej, spadła im kondycja fizyczna. Dzięki takim turniejom, jak Enea Cup 2021 możemy to odbudować. Turniej Enea Cup 2021 to dla tych dzieci cud. Wzajemnie namawiali się do udziału mówi Ireneusz Szumełda, nauczyciel w Szkole Podstawowej Nr 11 .

- Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji turnieju. - dodają organizatorzy.

 

Enea Cup 2021 19 października

Kolejne zmagania młodzieży w turnieju Enea Cup 2021 odbyły się 19 października w Szkole Podstawowej Nr 3 w Mielcu. Najlepsze drużyny otrzymały bezpośredni awans do wielkiego finału. Na boisku rywalizowały ze sobą drużyny z mieleckich szkół podstawowych- SP 1, SP 3, SP 8 i SP 11

 

 

Wyniki Enea Cup 2021:

W grupie 7-8 klasa pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły P odstawowej Nr 1 

Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 11

Trzecie miejsce należało do Szkoły Podstawowej Nr 2 

Na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 3

Najlepszymi zawodnikami z drużyn, w tej kategorii wiekowej byli: Antoni Rzany (SP 1), Mateusz Sarama (SP 2), Wojciech Krawiec (SP 3), Piotr Mikielewicz (SP 11)

 

W grupie 4-6 klasa zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 11. 

Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3.

Trzecie miejsce należało do Szkoły Podstawowej Nr 8. 

Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2.

Najlepszymi zawodnikami z drużyn, w tej kategorii wiekowej byli: Oliwier Wójcik (SP 2), Kacper Gorazd (SP 3), Szymon Wilk (SP 8), Kacper Cecula (SP 11).

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy podjąć współorganizacje tego turnieju. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w turnieju. Jest to bardzo ważne dla ich rozwoju. Takie turnieje motywują do udziału w zajęciach SKS. Najlepsi mogą też mieć w przyszłości nadzieję na grę w Superligowym zespole - mówi Jakub Zaskalski, nauczyciel WF w Szkole Podstawowej Nr 3.

Enea Cup 2021 21 października

Dalsze zmagania młodzieży w turnieju Enea Cup 2021 odbędą się już 21 października w Szkole Podstawowej Nr 3 w Staszowie. Będzie to finał w Województwie Świętokrzyskim.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.