Reklama

Dzień Budowlanych i przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów w ZSB [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co roku Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu uroczyście obchodzi Dzień Budowlanych. 7 października na auli spotkała się cała społeczność szkoły, by również przyjąć w poczet uczniów ZSB wszystkich pierwszoklasistów.

Oficjalne obchody rozpoczął dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który przybliżył historię święta oraz jego istotę dla wszystkich pracowników branży budowlanej. Tradycją szkoły stało się przyjęcie w tym dniu w poczet uczniów ZSB wszystkich pierwszoklasistów. W czasie oficjalnych obchodów przedstawiciele klas pierwszych, w tym roku aż sześciu, złożyli przed sztandarem szkoły uroczyste ślubowanie.

Następnie dyrektor oddał głos młodzieży z samorządu uczniowskiego, która przygotowała liczne konkursy dla najmłodszych budowlańców. Jedna z konkurencji polegała na jak najlepszym zaprezentowaniu zespołów klasowych i wyrecytowaniu wiersza o szkole. Tutaj wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Pierwszoklasiści poradzili sobie świetnie z każdym zadaniem, bezkonkurencyjna okazała się jednak klasa I TCp technikum, która zwyciężyła w pięknym stylu i zdobyła "złotą kielnię". Na drugim miejscu uplasowały się aż trzy klasy: I TAp, I TDp, I TEp. Trzecie miejsce zajęły klasy: I TBp, Ia BS.

Dzień budowlanych w ZSB

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i mnóstwo słodyczy. Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwało jury, któremu przewodniczył dyrektor, który na zakończenie szkolnego święta wręczył pamiątkowe dyplomy uczniom klas pierwszych i rozdał mnóstwo słodyczy młodzieży ZSB. Uroczystość przygotowały opiekunki samorządu uczniowskiego: Monika Sosińska i Agata Robak.

Dzień budowlanych w ZSB

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy