Reklama

Dziecięcy turniej szachowy

Opublikowano:
Autor:

Dziecięcy turniej szachowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim zaangażowali dzieci z kilku gmin do udziału w I Turnieju Szachowym o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim. W turnieju udział wzięło 23 zawodników. Sędziował policjant. Rywalizacja była zacięta.

Wczoraj (29.07) w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim - nadkom. Roberta Łazarza. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 8 rund, tempo gry wynosiło 10 minut na partię dla zawodnika. Pomimo nietypowego terminu i okresu wakacyjnego, w zawodach uczestniczyło aż 23 zawodników.

Zwyciężył Paweł Kulig (SP Czermin) – 7,0 pkt., przed Markiem Kuligiem (SP Czermin) i Marią Mędrek (Wadowice Górne) – obydwoje po 6,5 pkt. W pierwszej dziesiątce uplasowali się ponadto: 4. Mikołaj Kopacz (SP Radomyśl Wielki), 5. Dominika Miga (SP Wadowice Górne), 6. Patryk Czech (SP Wampierzów), 7. Mateusz Madej (SP Zabrnie) – po 5,0 pkt., 8. Adrianna Wolińska (SP Radomyśl Wielki), 9. Oliwia Kapinos (SP Wampierzów), 10. Cyprian Buława (SP Radomyśl Wielki) – po 4,5 pkt.

Turniej sędziował asp. Przemysław Kopacz z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, który jest trenerem szachowym i jednocześnie zawodnikiem KGL Szarotka Wadowice Górne. Sam odnosi wiele sukcesów w tej dziedzinie na arenie ogólnopolskiej.

Wśród symbolicznych nagród, które wręczał komendant nadkom. Robert Łazarz, znalazły się ulotki profilaktyczno-informacyjne dla dzieci, a sam turniej był doskonałą okazją do rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE