Reklama

Dzieci z Łączek dzieciom z Nigerii

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Szkole Podstawowej im . ks. T. Wiatra w Łączkach Brzeskich ruszyła akcja ,,Dzieci – dzieciom”. Środki uzyskane ze sprzedaży cegiełek wykonanych przez uczniów zostaną przekazane konkretnej szkole w Nigerii.

14 października uczniowie klas IV- VIII lepili serduszka z gliny w ramach programu "Rozmawiam – pomagam - GoodNetwork". Jest to akcja o zasięgu gminnym, środki uzyskane ze sprzedaży cegiełek zostaną przekazane konkretnej szkole w Nigerii, z którą uczniowie nawiązali kontakt, z którą rozmawiają w języku angielskim online na żywo, wymieniając się dziedzictwem kulturowym, tradycjami , zainteresowaniami.

Pieczę nad lekcjami online sprawuje Monika Dereń, nauczyciel języka angielskiego.

Uczniowie klas IV- VIII lepili serduszka z gliny, którą przywieźliz Cegielni Przecław, następnie dzięki uprzejmości właścicielki cegielni, Beaty Wójcik, serca zostały wypalone i zmieniły kolor.

W pomoc w rozprowadzeniu cegiełek zaangażowały się szkoły z gminy Przecław.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i wiemy, że są to naprawdę wyjątkowe cegiełki, wspólne zaangażowanie łączy, sprawia radość, daje satysfakcję  i  czyni dobro - przekazują organizatorzy akcji. .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy