Reklama

Dwie szkoły w powiecie mieleckim w całości przechodzą na zdalne nauczanie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

 Dwie szkoły w powiecie mieleckim w całości przechodzą na zdalne nauczanie - Zdjęcie główne

Kolejni uczniowie przechodzą na zdalne nauczanie | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz więcej uczniów w powiecie mieleckim uczy się już w systemie zdalnym. W Mielcu jest to już kilka klas. Do tego jedna z mieleckich szkół ponadpodstawowych przechodzi od poniedziałku w całości na zdalne nauczanie. Ta sama sytuacja dotyczy Szkoły Podstawowej w Czerminie

- Informuję Was, że od dnia 8 listopada do dnia 19 listopada 2021 r. włącznie zajęcia w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbywać się będą zdalnie na platformie MS TEAMS. Wszystkie zajęcia odbywać się będą według aktualnego podziału godzin - czytamy w komunikacie szkolnym, podpisanym przez dyrektora ZST Arkadiusza Gałkowskiego.

Jak informuje dalej placówka, czas trwania lekcji to 45 minut. Jednocześnie dyrektor szkoły informuje, że 12 listopada zajęcia edukacyjne nie odbędą się ze względu na wcześniejszą decyzję dyrektora ZST odnośnie dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/2022.

Szkoła Podstawowa w Czerminie również na zdalnym

- Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, która może być zagrożeniem dla zdrowia uczniów, zawiesza się na czas oznaczony w okresie od 8.11.2021r. do 19.11.2021r. prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej we wszystkich oddziałach Szkoły Podstawowej w Czerminie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czerminie - informuje komunikat szkolny.

Sytuacja w Mielcu:

  • częściowo zawieszono zajęcia w jednym z oddziałów Niepublicznej Szkoły Podstawowej
  • do 26 listopada w domach uczy się młodzież jednej z klas SP nr 12
  • w SP nr 13 na zdalnym nauczaniu jest 25 uczniów
  • od 8 listopada do 19 listopada cały Zespół Szkół Technicznych w Mielcu przechodzi na nauczanie zdalne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy