Reklama

Dużo się dzieje

Opublikowano:
Autor:

Dużo się dzieje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa hali sportowej w Zespole Szkół im. Prof. Groszkowskiego, inwestycje prowadzone na terenie szpitala powiatowego, a także remonty dróg - taką wyliczanką starosta Zbigniew Tymuła podkreśla, że w powiecie dużo się dzieje.

Przez całe lato na terenie miasta i powiatu starostwo prowadziło szereg inwestycji. Wciąż trwa największy remont drogowy ulicy Wojska Polskiego, w rejonie specjalnej strefy ekonomicznej. Prace, jak obiecuje starosta, zgodnie z planem zakończą się 30 września. Jest nawet nadzieja, że termin ten, jeśli pogoda dopisze, może się nawet skrócić.

- Obecnie robotnicy wykańczają rondo przy Wojska Polskiego. Trwają prace na całym odcinku ulicy. Drogowcy układają także chodniki i budują ścieżkę rowerową. Wszystko idzie zgodnie z planem. W tym momencie budujemy też dwie przeprawy mostowe w Zdziarcu i Dąbiu. Rozpoczynamy kolejną budowę mostu w Sarnowie. Budowaliśmy także chodniki w takich miejscowościach, jak: Kawęczyn, Jamy, Wadowice Górne. W Zespole Szkół im. Prof. Groszkowskiego zakończyliśmy już budowę nowego ogrodzenia szkolnego. Jeśli chodzi o budowę hali sportowej, to mam pewne obawy, czy wykonawca zdąży w terminie, który mija w październiku – informuje Zbigniew Tymuła.

Więcej w 39 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE