Reklama

Drzwi otwarte MOPS

Opublikowano:
Autor:

Drzwi otwarte MOPS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 20 lutego, przez pięć kolejnych dni, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu otworzy się dla ofiar przemocy. Akcja MOPS realizowana jest we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Mielcu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Z pomocy będzie można skorzystać na dwa sposoby: albo przyjść na dyżur specjalistów, albo zadzwonić. Dyżury konsultantów będą odbywały się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Łukasiewicza 1c.

W poniedziałek do dyspozycji osób potrzebujących wsparcia będą specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie, który od godz. 16 do 17. przyjmować będzie w pokoju nr 32 oraz dzielnicowy, w pokoju nr 40.We wtorek, środę, czwartek i piątek dyżury rozpoczną się od godz. 15.15 i potrwają do godz. 17.00. Osoby chcące anonimowo skorzystać z pomocy specjalistów, mogą kontaktować się również telefonicznie, w godzinach dyżurów. Wystarczy zadzwonić pod nr 17 581 02 92. - Wszystkim zgłaszającym się udzielane będą kompleksowe informacje dotyczące praw przysługujących osobom doświadczającym przemocy domowej, możliwości uzyskania różnych form specjalistycznej pomocy, zgodnie z obowiązującym prawem i kompetencjami instytucji realizujących zadania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz sposobów i możliwości działań, jakie w konkretnym przypadku można podjąć w celu zatrzymania przemocy w rodzinie - zapewniają pracownicy mieleckiego MOPS.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE