Reklama

Ścieżka rowerowa wzdłuż drogi wojewódzkiej? Wójt oferuje dofinansowanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ścieżka rowerowa wzdłuż drogi wojewódzkiej? Wójt oferuje dofinansowanie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Wadowice Górne - Michał Deptuła zawnioskował do Marszałka Województwa Podkarpackiego o zaplanowanie budowy ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej Nr 984.

W związku z nieodległym zakończeniem budowy północnej obwodnicy Mielca i częściowo nowym przebiegiem drogi wojewódzkiej 984 na terenie gminy Wadowice Góme konieczne jest rozpoczęcie prac przygotowawczych związanych z przebudową dalszych odcinków drogi w kierunku Tamowa - pisał wójt Deptuła.

Ostatni pomiar ruchu dobowego w Piątkowcu na poziomie 12 tysięcy pojazdów na dobę czyni ten trakt jednym z najbardziej zatłoczonych w województwie podkarpackim. Mieszkańcy oraz samorządowcy od lat postulują budowę obustronnego chodnika przez całą wieś Piątkowiec wraz z budową ścieżki rowerowej przez Las Piątkowski, poprawę nawierzchni oraz przebudowę skrzyżowania z drogą powiatową w Wadowicach Górnych.

Wychodząc naprzeciw społecznym oczekiwaniom oraz chęcią jak najszybszego rozpoczęcia prac deklaruję wsparcie finansowe GminyWadowice Góme dla Województwa Podkarpackiego w kwocie 100 000 zł - podkreślił wójt Deptuła.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy