Reklama

Dożynki powiatowe 4 września

Opublikowano:
Autor:

Dożynki powiatowe 4 września - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiemy już, kiedy i gdzie odbędą się tegoroczne dożynki powiatu mieleckiego. Starosta zaprasza na święto rolników 4 września na plac przy ulicy Rzecznej w Mielcu. Już dziś zachęca też do współpracy wystawców.

Dożynki to święto rolników, dlatego do współpracy i udziału w imprezie Starostwo Powiatowe w Mielcu zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje związane z tematyką rolnictwa.

Zainteresowani wzięciem udziału w dożynkach proszeni są o zgłaszanie się z kartą zgłoszenia do 25 sierpnia do Biura Promocji i Informacji przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 w poniedziałki w godz. 7:30 - 16:30, wtorki - czwartki w godz. 7:30 - 15:30 i w piątki w godz. 7:30 – 14:30. Karty zgłoszenia można również przesłać drogą elektroniczną: [email protected]
 
Karta zgłoszenia, oraz regulamin dostępne są TU lub w siedzibie starostwa.
 
Wszelkie pytania można kierować do Biura Promocji i Informacji pod numerem telefonu: 17 7800493, mailem: [email protected] lub osobiście: ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE